FAQ


 
1. Czy miejsca na scenach Park Stage i The Shrine będą numerowane?

Nie, zarówno Park Stage jak i The Shrine są scenami typu "open air" i przed nimi będą wyłącznie miejsca stojące, bez podziały na strefy. Dostępność do nich będzie taka sama zarówno dla posiadaczy karnetów jak i biletów jednodniowych, niezależnie od zakupionego sektoru.

2. Czy koncerty będą się na siebie nakładać?

Przy takiej ilości scen i artystów niektóre koncerty będą się pokrywać, na każdym festiwalu tak się dzieje. Ale pokrycia nie będą występowały w przypadku headlinerów Park Stage oraz Main Stage. Przy innych slotach te pokrycia są tylko częściowe.

3. Czy będzie można swobodnie przemieszczać się pomiędzy open-air i Areną?

Tak. Po wejściu na festiwal będzie można się swobodnie poruszać po jego terenie.

4. Czy będzie można coś zjeść?

Oczywiście, że tak. Zarówno w środku hali jak i na terenie zewnętrznym festiwalu będą strefy, oferujące szeroki wybór napojów, alkoholi oraz jedzenia. Na terenie hali będą działały również dwie restauracje oferujące regularne dania obiadowe.

5. Czy Slipknot/Within Temptation/Sabaton/King Diamond/In Flames zagrają pełny set?

Tak, zespoły te przyjeżdżają do nas ze swoimi pełnymi produkcjami i zagrają pełne sety (długość setów ustala zespół a nie jest narzucany przez festiwal).

6. Czy będzie gdzie zaparkować samochód?

Na Tauron Arenie jest parking, który jest obsługiwany przez Arenę. Jest on płatny i sprzedawany wyłącznie przez Tauron Arenę Kraków. Sugerujemy jednak zostawienie samochodu poza centrum i dojechanie komunikacją miejską.

7. Gdzie będą zlokalizowane sceny Park Stage i The Shrine?

Odpowiednio w parku oraz na parkingu obok Tauron Areny. Są to tereny bezpośrednio przylegające do Tauron Areny Kraków. Mapka festiwalu będzie gotowe w okolicach marca/kwietnia 2019.

8. Czy bilet VIP zawiera Meet & Greet?

Nie, bilet VIP zawiera tylko te rzeczy, które zawarte są w opisie pakietu VIP, czyli: Karnet VIP będzie zawierał: - wejście na teren imprezy w oba dni festiwalowe, miejsce numerowane na sektorze B2 lub B3 (miejsce jest przydzielane przez organizatora według kolejności zamówień) wewnątrz Tauron Arena Kraków - dostęp do specjalnej strefy restauracyjnej (wewnątrz Tauron Arena Kraków) - open bar (piwo, wino, napoje, woda) - zimne i cieple przekaski typu finger food - zestaw gadżetów festiwalowych - koszulka, torba eco oraz unikatowy plakat

9. Czy będzie podział na Golden Circle i Płytę?

Nie. Płyta nie będzie podzielona na żadne dodatkowe strefy.

10. Czy na koncert może wejść osoba, która nie ukończyła 18 roku życia?

Osoby, które w dniu koncertu mają ukończone 13 lat (ale nie mają ukończone 18 lat) mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Wzór zgody znajduje się TUTAJ. ENGLISH. Osoby, które w dniu koncert nie mają ukończonych 13 lat mogą wejść na koncert wyłącznie pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców/opiekunów prawnych i za ich pisemną zgodą. Wzór zgody znajduje się TUTAJ ENGLISH

11. Dzieci do jakiego wieku mogą wejść na koncert za darmo?

Bezpłatny wstęp na koncerty mają dzieci, które nie ukończyły dziesięciu lat. Wstęp do klubu jest możliwy tylko ze słuchawkami wytłumiającymi dźwięki i pod ścisłym nadzorem rodziców.

12. Czy osoba niepełnosprawna może wejść na koncert wraz z opiekunem płacąc tylko za jeden bilet?

Uczestnik koncertu zobowiązany jest zakupić bilety w pełnej ich wartości, aby móc uczestniczyć w wydarzeniu. Opiekunowi przysługuje 50% zniżki. W celu wykupienia biletu w odpowiednio przystosowanym sektorze prosimy o kontakt na niepelnosprawni@eventim.pl.

13. Dlaczego w przesyłce z biletem nie było paragonu?

W związku z treścią Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 16 grudnia 2016 w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących (Dz. U. z 2016 r. poz. 2177) informujemy, iż począwszy od dnia 31.03.2017 roku sprzedaż biletów nie jest ewidencjonowana przy użyciu kasy fiskalnej. Zwroty i reklamację rozpatrywać będziemy na podstawie wszelkich dopuszczalnych prawem dowodów zakupu towaru przedstawionych przez kupującego np. korespondencji mailowej, potwierdzeń wykonania płatności, itp.

14. Czy mogę zwrócić zakupiony bilet?

Stosownie do przepisu art. 38 w zw. z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z dnia 24 czerwca 2014), Konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy w zakresie sprzedaży Biletów na Wydarzenia z oznaczoną datą, w związku z czym, zakupione Bilety nie podlegają wymianie lub zwrotowi w trybie określonym w ww. przepisach. Bilety zakupione za pośrednictwem strony http://mysticfestival.pl/pl nie podlegają anulacji oraz wymianie.

15. Dlaczego mój bilet VIP nie jest kolekcjonerski?

W przesyłce dostajecie Państwo druk systemu Eventim, na którym znajduje się dokładna lokalizacja miejsca siedzącego. Przy wejściu na wydarzenie na bramce po zeskanowaniu kodu kreskowego obsługa wyda druk kolekcjonerski.

16. Czy zakupiony przeze mnie bilet obowiązuje na wszystkie sceny?

Tak, zakupione bilety są wejściówkami nie tylko na główną scenie w środku Tauron Arena Kraków, ale także na dwie sceny plenerowe- Park Stage i The Shrine.