O MYSTIC FESTIVAL


DATY

25/26 CZERWCA
2019 ROKU

START KONCERTÓW

15:30

KONIEC KONCERTÓW

01:00

GODZINY OTWARCIA BRAM

14:00 (OPEN AIR)

15:00 (ARENA)

GODZINY OTWARCIA PUNKTÓW WYMIANY NA OPASKI
24.06

Forum Przestrzenie ul. Marii Konopnickiej 28 - 16:00 – 22:00
Mash Room (ul. Dolnych Młynów 10) – 16:00 – 22:00

25.06

Przy wejściu na teren festiwalu – 13:00 – 22:00

26.06

Przy wejściu na teren festiwalu - 13:00 – 22:00

 

Wejście na teren festiwalu jest możliwe wyłącznie po zeskanowaniu ważnego biletu wstępu. Po zeskanowaniu ważnego biletu każdy otrzyma opaskę upoważniającą do uczestnictwa we wszystkich koncertach, na wszystkich scenach.

Posiadacze biletów na miejsca siedzące (zarówno karnetów jak I jednodniowych) są proszeni o wzięcie ze sobą biletów na jeden i drugi dzień do późniejszej weryfikacji miejsc siedzących na Main Stage. Osoby te mogą poruszać się po całym terenie festiwalu (za wyjątkiem wejścia na płytę Main Stage) używając wyłącznie opaski.
Posiadacze biletów na płytę (zarówno karnetów jak i jednodniowych), po otrzymaniu opaski, mogą się poruszać po całym terenie festiwalu (za wyjątkiem sektorów siedzących na Main Stage) używając wyłącznie opaski.

Rekomendujemy zakup w autoryzowanych punktach sprzedaży tj. tickets.mysticfestival.pl oraz eventim.pl. Odradzamy zakupy w nie autoryzowanych punktach sprzedaży tj. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX. Zakup biletów w tych miejscach może spowodować, iż zostaniecie oszukani.
Pamiętajcie, iż wcześniejsza wymiana biletów na opaski pozwoli Wam uniknąć ewentualnych kolejek w dniu festiwalu!

Media, fotografowie, goście oraz zwycięzcy konkursów mogą odebrać swoje akredytacje i bilety w punkcie odbioru akredytacji obok kasy, przy wejściu głównym (od ul. Lema) w dni festiwalowe od godziny 13:00 do 22:00.

Osoby z niepełnosprawnościami.
Przy każdej scenie będzie znajdował się podest dla osób niepełnosprawnych. Liczba miejsc numerowanych dla tych osób wewnątrz TAURON Areny Kraków jest ograniczona. W razie zainteresowania prosimy o kontakt na niepelnosprawni@eventim.pl

Osoby poniżej 16 roku życia.
Osoby, które w dniu koncertu nie ukończyły 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie na poniższych zasadach.
- osoby, które w dniu koncertu ukończyły 13 lat, ale nie ukończyły 16 lat muszą przy wejściu przekazać obsłudze koncertu wypełnioną zgodę na udział w koncercie. Wzór zgody
- osoby, które w dniu koncertu nie ukończyły 13 lat muszą być pod okiem opiekuna oraz na wejściu przekazać wypełnione oświadczenie. Wzór zgody

Osoby, które ukończyły 16 lat mogą swobodnie uczestniczyć w festiwalu.

Bezpieczeństwo
Na teren imprezy nie można wnosić dużych plecaków, prosimy stosować się do zaleceń ochrony jeśli ta stwierdzi, iż plecak należy oddać do depozytu. Dopuszczalne plecaki do 30l.
Na terenie imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia i posiadania broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych (za wyjątkiem zakupionych na terenie festiwalu), środków odurzających lub substancji psychotropowych, paralizatorów, miotaczy gazu, noży, pałek, łańcucha, petard, świec dymnych, laserów, wskaźników laserowych oraz przedmiotów, które mogłyby być wykorzystane jako pociski oraz wszelkich im podobnych, wszelkich opakowań szklanych, metalowych oraz plastikowych oraz wszelkich przedmiotów o ostrym zakończeniu, oraz bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania sprzętu nagrywającego audio i video oraz profesjonalnego sprzętu fotograficznego (dopuszczalne są telefony komórkowe oraz aparaty bez zmiennej optyki), a także wykonywania fotografii, nagrywania dźwięku i filmowania.
Na teren festiwalu można wnosić karimaty oraz wszelkiego rodzaju maty.
Regulamin Tauron Areny Kraków zabrania wnoszenia jakichkolwiek napoi oraz jedzenia.


TEREN FESTIWALU

MYSTIC FESTIVAL TO 3 SCENY, NA KTÓRYCH ZAGRA ŁĄCZNIE 28 ZESPOŁÓW.

 

SCENA GŁÓWNA

Główna scena Mystic Festival powstanie w środku TAURON Arena Kraków.

SCENA DRUGA

Druga scena (open air) powstanie w Parku Lotników, tuż za areną.

SCENA TRZECIA

Trzecia scena (open air) powstanie na parkingu przed halą.

Każda scena będzie miała swoją strefę gastronomiczną oraz toalety. Na festiwalu będą zarówno punkty z piwem do 3,5% (rozmieszczone na całym terenie imprezy, włączając tereny przed scenami) jak i z piwem normalnym (strefy gastronomiczne zamknięte). Alkohol mogą kupować i spożywać osoby wyłącznie powyżej 18 roku życia. W Arenie, na poziomie B, będzie działała restauracja z pełną ofertą obiadową.

Na terenie festiwalu będzie obowiązywała płatność gotówką oraz kartami.

Przed głównym wejściem na teren festiwalu będzie kasa, punkt akredytacji dla mediów, gości, fotografów, punkt informacji o biletach. Będzie również działał płatny depozyt (20 zł) w godzinach 14:00 – 01:00. Rzeczy, które nie zostaną odebrane z depozytu w dni festiwalowe będą do odbioru 27 czerwca w kasie przy wejściu nr 1 do Areny lub w recepcji głównej w środku Areny. Wewnątrz Areny będzie działała szatnia.

Biuro rzeczy znalezionych znajduje się obok wejścia nr 1 do Areny.

Zejście na Płytę.
Zejście na poziom płyty jest dostępne wyłącznie dla osób posiadających odpowiednie opaski po wymianie karnetów oraz biletów jednodniowych na płytę.
Wejście/wyjście na płytę odbywać się będzie przez bramę z tyłu Areny, naprzeciwko Main Stage. Oznaczone jest nr 8. na mapie festiwalowej a zejście do niej znajduje się za małą halą i będzie odpowiednio oznaczone.

Dodatkowo będzie można użyć klatek schodowych przy sektorach A5 i A6 (z poziomu A w środku, przy wejściu głównym nr 2 do Areny).

Palarnia.
Prosimy o palenie tytoniu i wyrobów tytoniowych (e-papierosy, IQOS) wyłącznie na zewnątrz Areny.

Merch.
Na terenie festiwalu będą 2 punkty z oficjalnymi gadżetami festiwalowymi (oznaczone nr 4 na mapie festiwalowej) oraz 1 punkt z merchem zespołowym w korytarzu głównym przy wejściu nr 1 na Arenę. Zapraszamy również na zewnętrzne stoiska z gadżetami oznaczone nr 3 na mapie festiwalowej.

Signing sessions.
Większość zespołów grających na Mystic Festival będzie podpisywała płyty na specjalnej strefie „Signing Sessions”, które jest oznaczone nr 5. na mapie festiwalowej. Pełną rozpiskę godzinową spotkań podamy bliżej festiwalu.

Przy każdej scenie będzie znajdował się podest dla osób niepełnosprawnych. Liczba miejsc numerowanych dla tych osób wewnątrz TAURON Areny Kraków jest ograniczona. W razie zainteresowania prosimy o kontakt na niepelnosprawni@eventim.pl

 

Osoby posiadające bilety VIP dostaną instrukcje mailowo w późniejszym terminie.


NOCLEGI

NA TERENIE FESTIVALU NIE BĘDZIE CAMPINGU.

Kraków ma jedną z największych baz noclegowych w Polsce, od najtańszych hosteli to ekskluzywnych hoteli dla bardziej wymagających festiwalowiczów.


BILETY

Bilety na Mystic Festival są dostępne na www.mysticfestival.pl (kolekcjonerskie) oraz www.eventim.pl

 

CENY BILETÓW

1-DNIOWE

Płyta 319 zł KUP BILET
Siedzące poziom A 359 zł KUP BILET
Siedzące poziom C 279 zł KUP BILET

VIP

Cena biletu VIP 999 zł KUP BILET
 

Karnet VIP zawiera:
- wejście na teren imprezy w oba dni festiwalowe, miejsce numerowane na sektorze B4 lub B5 (miejsce jest przydzielane przez organizatora według kolejności zamówień) wewnątrz Tauron Arena Kraków
- dostęp do specjalnej strefy restauracyjnej (wewnątrz Tauron Arena Kraków)
- open bar (piwo, wino, napoje, woda)
- zimne i cieple przekąski typu finger food
- zestaw gadżetów festiwalowych
- koszulka, torba eco oraz unikatowy plakat
- bilet kolekcjonerski, który otrzymasz na festiwalu

KARNETY 2-DNIOWE

(do wyczerpania drugiej puli)

Płyta 509 zł KUP BILET
Siedzące poziom A 559 zł KUP BILET
Siedzące poziom C 459 zł KUP BILET

 

Bilety kolekcjonerskie na płytę (karnety oraz jednodniowe) oraz karnety VIP dostępne są wyłącznie na tickets.mysticfestival.pl

Numerowane bilety na trybuny siedzące (karnety oraz jednodniowe) dostępne są wyłącznie na eventim.pl

W dni festiwalowe kasa przy wejściu głównym od ul. Lema będzie czynna w godzinach 13:00 – 22:00.

Po zeskanowaniu ważnego biletu każdy otrzyma opaskę upoważniającą do uczestnictwa we wszystkich koncertach, na wszystkich scenach.
Opaska „Karnet 2-dniowy” obowiązuje na oba dni festiwalu.
Opaska biletu jednodniowego obowiązuje tylko na określony dzień imprezy.
Z opaski może korzystać tylko jedna osoba. Uszkodzenie lub zerwanie opaski powoduje utratę jej ważności.

Karnet festiwalowy (2-dniowy) zakupiony w systemie Eventim.pl składa się z dwóch biletów na poszczególne dni imprezy. Takiego karnetu nie można podzielić na dwa odrębne bilety na poszczególne dni. Jeśli jesteś posiadaczem połowy karnetu, skontaktuj się z osobą od której go kupiłeś. Połowa karnetu w postaci pojedynczego biletu z systemu eventim.pl nie będzie respektowana przy wejściu na teren imprezy.

Posiadacze biletów na miejsca siedzące (zarówno karnetów jak I jednodniowych) są proszeni o wzięcie ze sobą biletów na jeden i drugi dzień do późniejszej weryfikacji miejsc siedzących na Main Stage. Osoby te mogą poruszać się po całym terenie festiwalu (za wyjątkiem wejścia na płytę Main Stage) używając wyłącznie opaski.
Posiadacze biletów na płytę (zarówno karnetów jak i jednodniowych), po otrzymaniu opaski, mogą się poruszać po całym terenie festiwalu (za wyjątkiem sektorów siedzących na Main Stage) używając wyłącznie opaski.

Osoby posiadające bilety VIP powinni dostać instrukcję w formie mailowej. Jeśli nie otrzymałaś/eś takiej instrukcji prosimy o kontakt – kasia@knockoutprod.net

Płyta nie będzie podzielona na strefę Golden Circle czy Early Birds.

www.facebook.com/MysticFestival2019/

www.instagram.com/festivalmystic/

www.mysticfestival.pl


PARKING I DOJAZD NA FESTIWAL

Parking przy TAURON Arena Kraków
Oficjalny parking znajduje się tuż przy hali Tauron Arena Kraków. Dystrybucją biletów zajmuje się Tauron Arena Kraków i można je kupować na ich oficjalnej stronie:

- https://bit.ly/2ZmibmK – 25.06
- https://bit.ly/2F7g9iq – 26.06

Dojazd komunikacją miejską na Arenę:
Tramwaje:
- przystanek Tauron Arena Kraków (al. Pokoju): 1, 14, 22, 62 (linia nocna)
- przystanek Wieczysta (od ul. Mogilskiej): 4, 5, 9, 10, 52, 64 (linia nocna)
Autobusy:
- przystanek Tauron Arena Kraków (al. Pokoju): 128, 662 (linia nocna)
- przystanek Wieczysta (od ul. Mogilskiej): 124, 424, 664 (linia nocna)